O PINPIN

Teraz polecamy

ZAPRASZAM DO ŚWIATA PIN PIN.

Znajdziesz tutaj unikatowe sposoby na podkreślenie swojego stylu i niezależności.  
Marka Pin Pin to pełna gama kolorów i życiowego optymizmu zrodzonego z twórczej pasji i ekspresji kobiecości. 
Moja strona internetowa to zarówno portfolio prezentujące wykonane projekty z użyciem filcu, jak i sklep internetowy oferujący ozdoby z najnowszej kolekcji. 
  Pin Pin to produkty designerskie, dlatego nie znajdziesz tutaj dwóch identycznych wyrobów. Sprawdź co urzeknie dziś Ciebie.


Pasja tworzenia – o mnie

Jestem kobietą! I czuję się z tym wspaniale. 
Pomysł Pin Pin powstał w bardzo ważnym okresie mojego życia. Po urodzeniu dzieci pierwszy raz zetknęłam się z ozdobami z filcu. Sama zaczęłam tworzyć i szybko zorientowałam się, że jest to coś dla mnie. Powstanie Pin Pin dało mi możliwość ekspresji i samorealizacji, czyli tego, czego brakowało we wcześniejszej karierze zawodowej. Fascynuje mnie zamiana wizji w gotowe produkty i pomaganie kobietom poszukującym sposobu na gustowną manifestację swojej kobiecości. Doskonale wiem, że natura kobiet jest złożona i łączy w sobie różne żywioły. To coś wspaniałego, dlatego Pin Pin w swej formie jest kolorowy i radosny. 
Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku zasługują na poczucie szczęścia i zadowolenia. 
Czuję satysfakcję, gdy przyczyniają się do tego moje projekty.


Ideologia Pin Pin – Życie Full Color 

Ideologia Pin Pin to życie w pełnej palecie barw. Wokół nas jest wiele inspiracji 
i warto korzystać z życia, przeżywać je intensywnie, wyrażać siebie, bawić się kolorem 
i optymistycznie kroczyć do przodu. Nazwa Pin Pin nawiązuje z jednej strony do techniki wytwarzania ozdób z filcu,  z drugiej zaś swoim brzmieniem przywołuje skojarzenia 
z dzieciństwem, czyli czasem gdy fantazja była nieposkromiona, a życie beztroskie. 
Czasem chcemy myślami wrócić do tych lat i taka jest rola ozdób Pin Pin. 
Pobudzać wyobraźnię i budować pewność siebie.

Spójrz na swoje życie jak na wielką mapę miejsc i zdarzeń. Na tej mapie, wielkimi czerwonymi szpilkami zaznaczasz wspaniałe chwile i przeżycia, warte zapamiętania. 
Chcemy, aby tych chwil z każdym dniem było coraz więcej w Twoim życiu. 
Chcę, aby Pin Pin stał się częścią tych wspaniałych przeżyć. Twoja kobiecość to cecha uwielbiana przez mężczyzn, nie bój się jej podkreślać. 
Manifestujmy ją i swój niepowtarzalny styl.


Produkty Pin Pin 

Gama produktów Pin Pin to galanteria filcowa wykonana różnorodnymi technikami, charakteryzująca się modnymi kolorami i oryginalnym designem. Począwszy od małych ozdób, broszek, poprzez czapki i berety, na zdobionej odzieży kończąc, najistotniejsze jest zachowanie oryginalnego stylu i połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnymi trendami.  

 
Facebook